intro

WstępniakTrzy metry sześcienne wolności?!
Co to znaczy, u diabła?!

To wyznacznik wolności współczesnego faceta. Dla jednych będzie on mierzony objętością grobu (własnego lub cudzego), dla mnie – objętością samochodu, który często jest jedynym miejscem, w którym wolności możemy zaznać. Czyli kląć, śpiewać, słuchać takiej muzyki, na jaką mamy ochotę, i tak głośno, jak chcemy. Rozmawiać przez telefon z kim chcemy i o czym chcemy. Dłubać w nosie, lepić kulki (wiadomo z czego) i pomachać jęzorem przestraszonej lasce w samochodzie obok. Z pokazywaniem fucków byłbym ostrożny, bo jeżeli trafimy na kogoś bez poczucia humoru, to w najlepszym razie może skończyć się na oberwanym lusterku bocznym.

Oczywiście złota wolność drastycznie kończy się z chwilą wpuszczenia do auta jakiekolwiek baby. Wtedy żegnaj Rammsteinie, żegnaj Mozarcie i żegnajcie miłe, kształtne kulki, z taką miłością utoczone.

To miejsce aspiruje do bycia taką właśnie przestrzenią wolności. Ma być szczerze, niezależnie, złośliwie i bezkompromisowo. Tu feministka zostanie nazwana tak, jak na to zasługuje, a obwisły cycek takim cyckiem pozostanie. I spodziewać się raczej należy patroszenia flaków, a nie miłosiernego i eleganckiego coup de grâce.

Czy to się uda? Pewnie nie. Ale przynajmniej próbowałem (cytat z „Lotu nad kukułczym gniazdem” w pełni zamierzony i mający pokazać, że autor do czegoś aspiruje, tylko jeszcze nie wie, do czego).

Feuer!!!

37014-728x502

Nebelwerfer

P.S. Zapewne ktoś powie, że średnia objętość współczesnego samochodu wcale nie wynosi trzy metry sześcienne. Jeśli nawet tak uważa, to niech swój pogląd uprzejmie przechowa w innych trzech metrach sześciennych, o których wspomniałem na początku.

P.P.S. Oczywiście zdaniem ekologów samotna jazda samochodem jest marnotrawstwem miejsca i gwałtem zadawanym Matce Ziemi. Osoby głoszące takie poglądy nieuprzejmie proszone są o zajęcie się istotniejszymi problemami, jak choćby ratowaniem wielorybów, wyrzuconych na plaże. Oczywiście ratunek powinien być poprzedzony dogłębnym rozpoznaniem, aby przypadkiem podmiotami całej akcji nie stały się niemieckie turystki.

Komentarze

7 komentarzy do “Wstępniak”
 1. kasta says:

  I masz rację, gdy ,,babę,, / obojga płci / wpuszcza się do……. to takie są skutki jak wyżej przez Ciebie wymienione… Sprawdziłam na własnej skórze… 😉

  1. kasta says:

   Wyjaśnię tylko, że ,,baba,, dla mnie oznacza osobę żerującą na uczuciach innych i realizującą świadomie swoje egoistyczne cele.I zrób z tym komentarzem co chcesz… 🙂

  2. kasta says:

   No i chce się…. wyć….

 2. kasta says:

  To chyba z miesiąc…zajęło… : D

 3. naleśniki says:

  Witam. Taki sobie komentarz.

 4. Ile czasu trwao napisanie tego wpisu?

  1. Nebelwerfer Nebelwerfer says:

   Mniej więcej tyle, ile usmażenie czterech naleśników 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *